Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/В Мукачеві сімейним лікарям придбали обладнання
Вівторок, 06 вересня 2016 10:43

В Мукачеві сімейним лікарям придбали обладнання

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В Мукачеві сімейним лікарям придбали обладнання

В Мукачеві коштом міської Програми покращення матеріально-технічного стану закладів охорони здоров`я на 2016-2020 роки придбано електрокардіографи ,якими будуть забезпечені амбулаторії Центру первинної медико-санітарної допомоги. Заклади також вже забезпечені дитячими вагами,ростомірами для немовлят. Також сімейних лікарів цього тижня буде забезпечено глюкометрами та тест-системами до них, діагностичними тестами для визначення глюкози в сечі, ацетону в сечі.

Мукачівська міськрада

 

В Мукачеві коштом міської Програми покращення матеріально-технічного стану закладів охорони здоров`я на 2016-2020 роки придбано електрокардіографи ,якими будуть забезпечені амбулаторії Центру первинної медико-санітарної допомоги. Заклади також вже забезпечені дитячими вагами, ростомірами для немовлят. Також сімейних лікарів цього тижня буде забезпечено глюкометрами та тест-системами до них, діагностичними тестами для визначення глюкози в сечі, ацетону в сечі.

Прочитано 323 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box