Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/100% забезпечення ліками пацієнтів та ремонти закладів – медики Мукачева оголосили план роботи на 2017 рік
Середа, 18 січня 2017 12:15

100% забезпечення ліками пацієнтів та ремонти закладів – медики Мукачева оголосили план роботи на 2017 рік

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В Мукачеві вже з наступного тижня розпочнуть роботи з оновлення медичних закладів. За словами начальника відділу охорони здоров’я Мукачівського міськвиконкому Любові Мандзич з наступного тижня розпочнеться реконструкція другого поверху поліклініки під жіночу консультацію. В планах на цей рік також реконструкція харчоблоку районної лікарні, повноцінне впровадження програми електронного обліку пацієнтів.

Серед пріоритетів і продовження роботи зі зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоровя. Також планують утримати на попередньому рівні рівень безкоштовного медикаментозного лікування жителів міста.

«Мукачево минулоріч витратило 119 млн. гривень для надання медичної допомоги. Ми унікальне місто тим, що на 100% забезпечуємо безкоштовне забезпечення ліками пацієнтів у лікарні. Ми 100% профінансували минулоріч всі медичні програми. На пільгові рецепти виділено 8 млн. гривень. Місто виділяє 112 гривень на лікування одного пацієнта в день», - констатувала Любов Мандзич.

Мукачівська міськрада

Прочитано 409 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box