Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/Головлікар Мукачівської ЦРЛ Ярослав Луп’як: «Мешканці Мукачівщини стали заручниками небажання влади району фінансувати медзабезпечення пацієнтів»
Середа, 18 січня 2017 12:53

Головлікар Мукачівської ЦРЛ Ярослав Луп’як: «Мешканці Мукачівщини стали заручниками небажання влади району фінансувати медзабезпечення пацієнтів»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Проведена реорганізація, придбано обладнання на 7 млн. гривень, покращили якість харчування та на 100% забезпечили пацієнтів лікарні медикаментами, - підсумував рік роботи Мукачівської ЦРЛ головний лікар Ярослав Луп’як.

Також він повідомив, що і цього року лікарню будуть оновлювати. Головна проблема сьогодення стосується фінансового забезпечення лікування мешканців району в лікарні міста. За його словами наразі район боргує лікарні 8 млн. за лікування мешканців району у 2016 році.

«Район скеровує субвенцію на забезпечення своїх дільничних лікарень, але мешканці району хочуть лікуватися саме в нашій лікарні. Минулоріч більше 10 тисяч мешканців району лікувались в міській лікарні, а в районних дільничних лікарнях – більше 2 тисяч. Натомість район виділяє в рази менше коштів, ніж це робить місто на лікування пацієнтів в ЦРЛ», - констатує головлікар.

«Вірю, що здоровий глузд візьме верх, і керівництво району вирішить проблему з фінансуванням лікування мешканців району і не буде робити мешканців району заручниками ситуації, - резюмував Ярослав Луп’як.

Мукачівська міськрада

Прочитано 730 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box