Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/Щодня в «Соціальній аптеці» Мукачева купують ліки від 250 до 300 осіб
Четвер, 19 січня 2017 10:51

Щодня в «Соціальній аптеці» Мукачева купують ліки від 250 до 300 осіб

Автор 
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

 

За 9 місяців роботи «Соціальної аптеки» в Мукачеві її відвідало понад 50 тисяч осіб. Щодня в закладі купують ліки 250-300 людей, - повідомляє директор "Соціальної аптеки" Владислав Любка. Така кількість відвідувачів в першу чергу пов’язана з нижчими, ніж в комерційних закладах цінами на ліки.

«Міською владою при створенні підприємства було прийнято рішення, що максимальна націнка на ліки буде становити 10%. Урядовці лише нині розробляють подібний механізм, й то пропонують максимальну націнку на ліки в розмірі 15%», - констатує Любка.

За його словами навіть при мінімальній націнці на продаж лікарських засобів, минулоріч обіг коштів соціальної аптеки становив майже 10 млн, 7 млн. з яких – ліки пільгових рецептів.

«Хочу нагадати, що власники "Картки мукачівця" мають додатково ще 3% знижки на купівлю ліків. Плануємо цього року відкриємо ще дві аптеки: одну відкриємо у центрі міста, а іншу - на базі центрального відділення Мукачівської ЦРЛ", - констатував Владислав Любка.

Мукачівська міськрада

Прочитано 361 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box