Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/Ярослав Луп’як: «Влада Мукачівщини має вирішити проблему з фінансуванням лікування мешканців району у лікарні міста»
П'ятниця, 27 січня 2017 09:26

Ярослав Луп’як: «Влада Мукачівщини має вирішити проблему з фінансуванням лікування мешканців району у лікарні міста»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Майже 11 тисяч мешканців Мукачівського району минулоріч отримали медичну допомогу у комунальному закладі Мукачева – центральній районній лікарні. І тільки трохи більше 2 тисяч мешканців районі лікувалися в дільничних лікарнях Мукачівщини, - такі статистичні дані озвучив головний лікар Мукачівської ЦРЛ Ярслав Луп’як. Мешканці району отримували меддопомогу і безкоштовні ліки, незважаючи на те, що район заборгував лікарні за лікування мешканців Мукачівщини у 2016 році понад 9 млн. гривень.

«Район скеровує субвенцію на забезпечення своїх дільничних лікарень, але мешканці району хочуть лікуватися саме в нашій лікарні. Влада району виділяє в рази менше коштів, ніж це робить місто на лікування пацієнтів в ЦРЛ», - роз’яснює ситуацію головлікар.

Також Ярослав Луп’як сподівається, що здоровий глузд візьме верх, і керівництво району вирішить проблему з фінансуванням лікування мешканців району. Наразі саме влада району, за словами головлікаря, робить мешканців району заручниками ситуації.

Прочитано 646 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box