Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/Новітні технології хірургії вже використовуються в Мукачівській ЦРЛ
П'ятниця, 17 лютого 2017 10:04

Новітні технології хірургії вже використовуються в Мукачівській ЦРЛ

Автор 
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

 

Спосіб електрозварювання м'яких тканин було запропоновано Інститутом електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України.

Електрозварювання живих м'яких тканин (ЕЗЖМТ) є одним із найновітніших прикладів застосування науково-технічного прогресу в медицині. Метод ЕЗЖМТ виник у відповідь на потребу хірургів у швидкому безкровному роз'єднанню тканин із якомога меншим пошкодженням та їх швидкому з'єднанню без шовного матеріалу, швидким відновленням фізіологічних властивостей та збереженням функції органу, на якому проводиться операція.

Порівняно з традиційними методами хірургії використання електрозварювання дозволяє скоротити час операції (у деяких випадках — до 60 хв) та втрати крові (на 200–300 мл). Шви від зварювання легше загоюються, і в сукупності це все призводить до зменшення витрат на лікувальні препарати, зокрема на наркотичні засоби .

На відміну від традиційної хірургії, метод зварювання не потребує шовного матеріалу, скоб, кліпсів та зшивальних апаратів, оскільки з'єднання відбувається завдяки «рідному» матеріалові зварюваного органу за допомогою спеціального обладнання.

Відсутність зшивального матеріалу у місці операції в свою чергу позбавляє можливості виникнення запального процесу та загрози виникнення інфекцій. При застосуванні зварювальної технології, за свідченням хірургів, не зафіксовано жодного випадку післяопераційних ускладнень; досягається повна герметизація з'єднання у місці зварного шва і забезпечується асептичність. Водночас метод зварювання дозволяє економити на шовних матеріалах.

А ще цей метод має і знезаражувальний ефект. У зоні зварювання живої тканини температура 60-70 градусів. Цього досить, щоб убити хвороботворні бактерії.

Переваги методики – надійний гемостаз, висока швидкість з’єднання тканин, повна герметизація та стерильність ран.

Використання цього обладнання стало можливим завдяки фінансуванню міської Програми зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоровя комунальної власності.

Прочитано 357 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box