Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/У січні у медичному закладі Мукачева мешканцям Мукачівщини надано меддопомоги на 2,2 млн
Четвер, 23 лютого 2017 10:02

У січні у медичному закладі Мукачева мешканцям Мукачівщини надано меддопомоги на 2,2 млн

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Між відділом охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради та відділом охорони здоров’я Мукачівської райдержадміністрації підписано додаткову угоду про надання ІІ-го рівня медичної допомоги мешканцям Мукачівського району , що передбачає отримання медичних послуг в межах передбаченого фінансування, що є вкрай обмеженим. Йдеться про субвенцію в розмірі 26 млн. гривень. Факт надання медичних послуг оформляється щомісячними актами приймання-передачі надання медичних послуг та документами, що засвідчують перелік, обсяги вартість фактично наданих послуг.

Ця угода передбачає повний комплекс надання послуг мешканцям району на базі комунального міського медичного закладу – Мукачівської ЦРЛ. У січні район передбачив на лікування мешканців району 1 млн. 850 тис. гривень. Протягом місяця на базі ЦРЛ мешканцям району надано допомоги на 2 млн. 230 тис. гривень. 330 тис. –  борг району, який було компенсовано коштом міського бюджету.

«Щодо лікування мешканців району, то проблем не було і не має. Але коштів, виділених районом вистачає на видатки із зарплати медичному персоналу, видатків на послуги, крім комунальних та харчування. Тому лікування проводиться і коштом міського бюджету», - констатує начальник відділу охорони здоров’я Мукачівського міськвиконкому Любов Мандзич.

Відео: https://www.facebook.com/557952041027221/videos/771124256376664/

Мукачівська міськрада

Прочитано 382 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box