П'ятниця, 07 липня 2017 10:30

До уваги осіб з інвалідністю!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

07 липня 2017 року у приміщенні поліклінічного відділення Мукачівської ЦРЛ відбулось чергове засідання медико-соціальної експертної комісії (далі МСЕК), яке проходить щопонеділка та щосереди, за участю головного спеціаліста відділу державних пільг та компенсаційних виплат управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Під час засідання комісії було оглянуто більше тридцяти осіб: мешканців міста Мукачева та Мукачівського району, міста Сваляви та Свалявського району. Відповідно до встановленого діагнозу членами комісії МСЕК було винесено рішення про встановлення групи інвалідності та терміну інвалідності (строком на один рік, два або три роки або безтерміново). Одній особі було продовжено лікарняний листок та надано медичну консультацію по подальшому лікуванню.Також членами комісії було надано рекомендації особам з інвалідністю щодо подальшого лікування; професійної працездатності; медичної, психолого-педагогічної, фізичної, професійної, трудової, фізкультурно-спортивної та соціально-побутової реабілітації.

Відповідно до медичних показань, спеціалістом управління праці та соціального захисту населення було надано консультації щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю (засобами пересування, спеціальними засобами для догляду та самообслуговування, спеціальними засобами для орієнтування, спілкування та обміну інформацією, спеціальним фізкультурно-спортивним обладнанням, протезними та ортопедичними виробами).

Відділ державних пільг та

компенсаційних виплат

Прочитано 3615 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box