Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/Санаторно-курортні путівки за рахунок державного бюджету
Вівторок, 11 липня 2017 17:07

Санаторно-курортні путівки за рахунок державного бюджету

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Санаторно-курортне лікування – це один з видів лікувально-профілактичної допомоги, пов’язаної з використанням природних лікувальних факторів (мінеральні води, лікувальні грязі, сприятливий клімат, дієтичне харчування).

За наявності медичних показань діти м.Мукачева безплатно забезпечуються санаторно-курортними путівками за рахунок державного бюджету.

За 6 місяців 2017р. оздоровлено 26 дітей в санаторіях МОЗ України «Люстдорф», «Затока», «Хаджибей», «Зелена гірка», «Бердянський», «Джерело». Також 64 дитини оздоровлено в пульмонологічному дитячому санаторії «Малятко» Ужгородського району та 40 дітей в санаторію «Човен» Свалявського району.

Всі наявні путівки були використані.

Відбір для оздоровлення дітей проводиться санаторно-курортною відбірковою комісією Центру ПМСД м.Мукачево за адресою м.Мукачево вул.Грушевського Михайла, 29 (каб. 42). Графік роботи комісії – щоденно з 9:00 по 16:00год.

Для вирішення питання про потребу санаторно-курортного лікування та наявності показів до оздоровлення у Ваших дітей необхідно звернутись до свого сімейного лікаря.

Прочитано 912 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box