Вівторок, 10 жовтня 2017 11:08

«Діяти, а не чекати»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

3 жовтня у місті Києві відбувся семінар на тему: «Діяти, а не чекати». Медична реформа: досвід регіонів», в якому взяли участь близько 200 керівників органів місцевого самоврядування, очільників профільних структурних підрозділів виконавчих комітетів міських рад та головні лікарі місцевих лікарень. Відділ охорони з

Захід проходив у рамках Міжнародної медичної виставки «Охорона здоров’я 2017», яка тривала до 5 жовтня включно в Міжнародному Виставковому Центрі.

Відкривали семінар президент громадської організації «Клуб мерів» Володимир Удовиченко, перший віце-президент Олександр Мазурчак та модератор,лікар-організатор охорони здоров’я Олександр Мостіпан.

Вкрай важливо, що захід відвідали й представники центральної влади - заступник в.о Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк вже не вперше відвідує медичний семінар, який проводить «Клуб мерів». Посадовець вів конструктивний діалог з учасниками семінару та відповідав на чисельні питання, більшість з них стосувались збільшення субвенцій, підвищення медикам заробітної плати та підтримки медичної реформи на місцях.

Олександр Мазурчак поділився власним досвідом з реформування медичної галузі в місті Кам’янець-Подільському, яке він очолював, перебуваючи на посаді міського голови, протягом десяти років.

Також про реформування медицини в своїх містах розповідали начальник відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради Любов Мандзич, Вінницької міської ради – Олександр Шиш та Луцької міської ради – Микола Якимчук. А начальник управління охорони здоров’я Маріупольської міської ради Сергій Данилков поділився досвідом, як реорганізувати медицину в прифронтовому місті за лічені роки.

Дуже активною темою для обговорення була сімейна медицина та проблеми її розвитку. Досвідом ділилися лікарі, експерти ВООЗ та представники компаній, які розробляють новітні технології в медицині. Так, представники ТОВ «Медстар» презентували зручну валізу сімейного лікаря, в якій є всі необхідні інструменти для діагностики та лікування пацієнта. Наразі її випробовують, але найближчим часом вона з’явиться в багатьох амбулаторіях країни. Окрім цього, представники інших компаній презентували новітні технології в медицині – інструменти для забору аналізу, кардіографи та іншу техніку.

Загалом семінар відвідали більше 200 учасників з 52-х міст України.

Прочитано 196 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box