Вівторок, 10 жовтня 2017 17:10

Курси підвищення кваліфікації

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

5 жовтня у місті Мукачево відбулася нова європейська форма підвищення кваліфікації лікарів методом EUROWORKSHOP “Імплентація системи ІСРС-2 та міжнародних рекомендацій 2017 року в роботу сімейного лікаря” за участю кафедри кардіології Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика - опорної кафедри МОЗ за спеціальністю“ кардіологія”, в якій взяли участь професор Долженко М.М., професор Колесник Т.В., доцент Давидова І.В., професор Міщенко Л.А.

Захід проходив у м. Мукачево в приміщенні Eventum Hall по вул. Автомобілістів,11. Учасників заходів привітала начальник відділу охорони здоров’я Мандзич Любов Іванівна. Загалом від відділу охорони здоров’я взяло участь 18 медичних працівників.

Програма заходу була розроблена у вигляді практичних тренінгів з 5 захворювань, які часто зустрічаються у практиці сімейного лікаря. Всіх учасник розподілили на 5 груп та провели тренінг по кожній нозології.

Надзвичайно інформативні за змістом та адаптовані до практики тренінги легко сприйнялись лікарями ЗПСМ області та принесли масу вражень, позитиву, а головне — нових знань на основі останніх європейських та американських рекомендацій.

Прочитано 328 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box