Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/В Мукачеві на фінансування медичних програм виділено майже 11 млн. гривень
Вівторок, 26 січня 2016 15:05

В Мукачеві на фінансування медичних програм виділено майже 11 млн. гривень

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Про це на прес-конференції повідомила начальник відділу охорони здоровя міськвиконкому Любов Мандзич. Міська рада прийняла 8 медичних програм. Серед них - розвитку та вдосконалення нефрологічної служби –700 тис., боротьби з онкологічними захворюваннями – 1 млн., допомоги хворим на фенілкетонурію – 250 тис., безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів, у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань – 1,5 млн., медикаментозного забезпечення осіб з трансплантованими органами – 1,5 млн., забезпечення медикаментами ветеранів війни та виробами медичного призначення пільгової категорії населення – 1 млн., реабілітації інвалідів – 425 тис.

Водночас в місті заплановано створити електронний облік пацієнтів та впровадження електронних протоколів лікування та оцінки якості роботи медичних працівників закладів охорони здоров’я. Для цього теж в бюджеті передбачено фінансування.

«В Мукачеві вже у березні буде відкрито соціальну аптеку, яка працювати на базі поліклініки. Мережа буде розширятися. Ще один напрямок діяльності: це вивести за межі лікувальних установ всі комерційні структури. Значним досягненням є те, що ми в повному обсязі можемо забезпечити безкоштовно ліками пільгові категорії громадян при амбулаторному лікуванні, та повністю забезпечити безкоштовно ліками хворих у стаціонарі», - зазначає Любов Мандзич.

Мукачівська міськрада

Прочитано 449 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box