Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/Стосовно інформації поширеної на сторінці фейсбук “Порадьте, будь-ласка (Мукачево)”
Четвер, 04 січня 2018 18:02

Стосовно інформації поширеної на сторінці фейсбук “Порадьте, будь-ласка (Мукачево)”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Стосовно інформації поширеної на сторінці фейсбук “Порадьте, будь-ласка (Мукачево)” щодо ненадання медичної допомоги працівниками приймального відділення, проведено внутрішнє розстеження заступником головного лікаря, що керує даний підрозділ, Гавришком М.Г.

Переглянувши камери спостереження, що розташовані перед та в приймальному відділенні вдалось встановити події, які мали місце о 2.30 04.01.2018 року.

Дійсно, у вказаний час у приймальне відділення звернулися не дві, а три особи чоловічої статі, які розмовляли з черговою медичною сестрою. У зв’язку з тим, що черговий лікар перебувала на консилярному огляді в терапевтичному відділенні, то відвідувачам запропоновано було зачекати, поки звільниться лікар. Відповідно до записів, що є на камері спостереження, якихось загрозливих ознак здоров’ю відвідувачів не видно. Через декілька хвилин вони покинули територію лікарні.

Відповідно до записів на камері спостережень також зафіксовано факт повернення чергового лікаря у приймальне відділення, в той час коли відвідувачі знаходились ще на подвір’ї приймального відділення, але в приміщення більше не заходили.

Даний допис направлений на дискредитацію медичних працівників приймального відділення та лікарні в цілому, оскільки світлини, що «підтверджують» той факт, що нібито працівник спить на робочому місці немає нічого спільного з ні з приймальним відділенням, ні з його працівниками.

Діяльність відділу охорони здоров’я, адміністрації закладів охорони здоров’я направлена на забезпечення надання якісних медичних послуг. У випадку порушення прав громадян при наданні медичної допомоги просимо інформувати відділ охорони здоров’я (22410), головного лікаря Мукачівської ЦРЛ (55028).

Прочитано 1001 разів

Останні з Відділ охорони здоров'я виконавчого комітету Мукачівської міської ради

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних