Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/У Мукачівській ЦРЛ відбувається процес формування нової команди спеціалістів
Вівторок, 16 лютого 2016 17:09

У Мукачівській ЦРЛ відбувається процес формування нової команди спеціалістів

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

Сьогодні в Мукачеві відбулася прес-конференція за участі начальника відділу охорони здоров'я Любові Мандзич, головного лікаря Мукачівської ЦРЛ Ярослава Луп'яка та його заступника Мирослава Гавришка. Під час зустрічі обговорювалася медична сфера в Мукачеві та перспективи її розвитку, а також проблеми Мукачівської ЦРЛ та шляхи їх вирішення.

В ході прес-конференції Любов Мандзич зазначила, що цьогоріч на медицину міста Мукачево виділено 91 мільйон гривень. Фінансування з державного бюджету, тобто державна субвенція є на 7 мільйонів меншою, ніж минулоріч. Також місто отримає субвенцію з районного бюджету на утримання Мукачівської ЦРЛ в розмірі 26 млн. гривень.

"На сьогоднішній день нам уже вдалося організувати абсолютно безкоштовне лікування в районній лікарні. Всі обстеження та лікування хворих проводиться за бюджетні кошти. Також нами проведена велика робота в плані осучаснення матеріально-технічної бази і я думаю, що вже протягом першого півріччя цього року вона буде максимально оновлена. Також маємо на меті придбати нове обладнання, яке дасть можливість якісно проводити всі обстеження на базі районної лікарні," - наголосила Любов Мандзич.

Новопризначений головний лікар Мукачівської ЦРЛ Ярослав Луп'як зазначив, що в порівнянні з іншими районами області маємо набагато краще фінансування, але це не вирішує всіх проблем лікарні.

"За три дні моєї роботи на новій посаді я вже встиг ознайомитися з проблемами, які ми вирішимо в найкоротші терміни. Передусім, це матеріально-технічне забезпечення у всіх відділеннях. Зараз проводимо аналіз того, що потрібно закупити для потреб мукачівців. Також на сьогоднішній день у Мукачівській ЦРЛ відбувається процес формування нової команди спеціалістів. Мова йде не про звільнення. Мається на увазі новий підхід у лікарській справі: залучення молодих спеціалістів за підтримки досвідчених лікарів. Плануємо також налагодити роботу з медичною кафедрою УжНУ», - заявив головний лікар.

Що стосується відтоку спеціалістів з Мукачівської ЦРЛ, то за словами заступника головного лікаря Мирослава Гавришка, ця проблема не є гострою.

"Проблеми відсутності спеціалістів в лікарні наразі нема, не дивлячись на невисокі заробітні плати, однак є прірва між молодими і старшими лікарями. Маємо насторогу в напрямку хірургічного лікування, адже хороших і досвідчених лікарів цього профілю не так багато", - наголосив Мирослав Гавришко.

Наприкінці прес-конференції Любов Мандзич повідомила журналістам, що проект "Соціальна аптека" запрацює в місті вже в березні. Це дасть можливість не тільки пільговим категоріям населення отримувати ліки за зниженими цінами, а й усім мукачівцям.

Прочитано 2032 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box