Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/В Мукачівському міськвиконкомі призначеного нового начальника управління економіки та транскордонного співробітництва
Середа, 17 лютого 2016 11:26

В Мукачівському міськвиконкомі призначеного нового начальника управління економіки та транскордонного співробітництва

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Новим начальником управління економіки та транскордонного співробітництва Мукачівського міськвиконкому призначено Руслану Орос. Її призначено на посаду після проведеного конкурсу.  В структурі управління є два відділи – економіки та транскордонного співробітництва.

 

Основними завданнями управління є: підготовка проекту програми соціально-економічного розвитку міста, програми розвитку малого підприємництва, програми транскордонного співробітництва, сприяння розвитку міжнародного співробітництва в галузі економіки, зовнішньоекономічних зв'язків та виходу на зовнішній ринок підприємств, установ та організацій, розташованих на території міста Мукачева; запровадження правил торгівлі і побутового обслуговування населення, забезпечення контролю за дотримання правил торгівлі; координація роботи підприємств торгівлі та побуту незалежно від форм власності, пов’язаної з розвитком інфраструктури, регулювання ринку товарів і побутових послуг, сприяння розвитку всіх форм торговельного і побутового обслуговування населення.

Довідково: Руслана Орос народилася в 1978 році. За фахом – економіст. Завершила навчання в Тернопільській академії народного господарства. Трудову діяльність розпочала у фінансовому відділі Мукачівського міськвиконкому. З 2002 року працювала в Мукачівському управлінні Державної казначейської служби.

Мукачівська міськрада

Прочитано 354 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box