Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ організаційної та кадрової роботи/Виконавчий комітет Мукачівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Офіційні WEB - ресурси

Четвер, 16 березня 2017 17:54

Виконавчий комітет Мукачівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

- начальника відділу комунальної власності управління архітектури та комунальної власності.

Вимоги до посади: громадянство України, вільне володіння українською мовою, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3-х років, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5-ти років;

- спеціаліста ІІ категорії відділу комунальної власності управління архітектури та комунальної власності (тимчасово вакантної посади).

Вимоги до посади: громадянство України, вільне володіння українською мовою, базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу роботи.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

- заяву про участь у конкурсі ;

- особову картку форми П-2 ДС, автобіографію;

- копії документів: про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу (паспорт);

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

- електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (згідно Закону України “Про запобігання корупції”), за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою: www.nazk.gov.ua  та роздруковану з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді. Е-декларація заповнюється власноруч за допомогою власного електронного цифрового підпису (ЕЦП).

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

- дві фотокартки розміром 4 Х 6 см.

 Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи для участі у конкурсному відборі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування в газеті “Мукачево” від 16.03.2017 р. за адресою: м.Мукачево пл. Духновича, 2, каб.№ 41,43, тел. 2-14-17. 

Прочитано 89 разів

ГАЛЕРЕЯ