Середа, 15 січня 2020 08:49

Мукачівський прикордонний загін запрошує на службу за контрактом

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Мукачівський прикордонний загін запрошує на службу за контрактом

Для всіх бажаючих, хто прагне поєднати свою трудову діяльність із охороною кордонів нашої держави, Мукачівський прикордонний загін запрошує на службу за контрактом та пропонує престижну роботу з належною оплатою праці:

грошове забезпечення від 10 000 грн. для військовослужбовців за контрактом підрозділів охорони державного кордону.

Залежно від займаних посад та умов служби – додаткові види грошового забезпечення: Одноразова грошова допомога після укладення першого контракту – від 15000 грн. Щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань. Щорічна фінансова допомога на оздоровлення. Підйомна допомога для військовослужбовців та членів сім’ї під час переїзду до нового місця служби в інший населений пункт.

СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ: Ви матимете право на різні види відпусток: щорічну, основну відпустку від 30 до 45 календарних днів, в залежності від вислуги років; щорічну додаткову відпустку для військовослужбовців, які проходять службу у підрозділах, що виконують завдання з охорони державного кордону до 7 календарний днів (під час дії особливого періоду не надається); відпустку для лікування; за наявності підстав, відпустку за сімейними обставинами та з інших поважних причин із збереженням грошового забезпечення до 10 календарних днів. Забезпечення житлом, в іншому разі Служба компенсує кошти за піднайом (найом) або оренду житлових приміщень. Першочергове надання місць за місцем проживання, у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах і дитячих оздоровчих таборах дітям військовослужбовців. В залежності від займаних посад, умов та місця служби ваш стаж обраховуватиметься у співвідношенні 1:1,5, 1:2, та 1:3. Забезпечення військовослужбовців за контрактом рядового, сержантського і старшинського складу обідом за рахунок держави або за їх бажанням грошовою компенсацією; безкоштовне медичне обслуговування;

  • можливість кар’єрного зростання;
  • забезпечення речовим майном; можливість отримати освіту;
  • можливість навчання (у т.ч. для здобуття вищої освіти), підвищення кваліфікації у військових навчальних закладах Держприкордонслужби України;
  • право навчатись у вищих навчальних закладах без відриву від військової служби (заочно).

За детальною інформацією щодо відбору на військову службу за контрактом, просимо звертатися у Мукачівський прикордонний загін за адресою: м. Мукачево, вул. Недецеї,45.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи    

Прочитано 121 разів

ГАЛЕРЕЯ