Середа, 20 вересня 2017 15:39

Про призов громадян на строкову військову службу в жовтні – листопаді 2017 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   Gerb

М і н і с т е р с т в о   о б о р о н и   У к р а ї н и

Н А К А З

Військового комісара

Мукачівського об’єднаного міського військового комісаріату

 23.08.17   м. Мукачево   № 136

Про призов громадян на строкову військову службу в жовтні – листопаді 2017 року

 На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу президента від 24 лютого 2017 року № 44/2017 « Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році», Директиви Генерального штабу Збройних Сил України від 09 лютого 2017 року № Д-1 «Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби у 2017 році», Директиви командувача військ оперативного командування «Захід» від 28 лютого 2017 року № Д-2 «Про організацію і проведення у 2017 році призову громадян України на строкову військову службу та звільнення у запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової служби», Розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації № 100 від 03.03.2017 року «Про проведення призову громадян України на строкову службу у 2017 році», Розпорядження голови Мукачівської районної адміністрації № 103 від 13.03.2017 року «Про проведення призову громадян України на строкову службу у 2017 році», Розпорядження Мукачівського міського голови «Про проведення призовів громадян України на строкову військову службу у 2017 році»,

НАКАЗУЮ:

 1. Явці на призовну дільницю м. Мукачева і Мукачівського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни чоловічої статі, яким в період чергового призову виповниться 20 років, а також громадяни, які народились в 1991-1999 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або які не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин, а також громадяни, яким виповнилося 18 років і мають бажання в добровільному порядку призиватись на строкову військову службу.

2. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю Мукачівського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою: м. Мукачево, вул. Духновича, 89 у встановлений час з документами, що зазначені в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути у військовий комісаріат в період з 01.10.2017 до 30.11.2017 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Мукачева і Мукачівського району, і не мають відстрочки від призову, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії, підготовчі заходи по проведенню осіннього призову 2017 року розпочати з 04.09.2017 року.

4. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

 Військовий комісар Мукачівського

 об’єднаного міського військового комісаріату

 полковник  І.К.ГУСЄВ

Прочитано 360 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box