Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ з питань внутрішньої політики/В Україні вшановують пам'ять жертв жахливої трагедії Бабиного Яру

Офіційні WEB - ресурси

Середа, 28 вересня 2016 14:48

В Україні вшановують пам'ять жертв жахливої трагедії Бабиного Яру

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Цими днями в нашій країні відбуваються жалобні заходи зі вшанування жертв Бабиного Яру. Саме це урочище у північно-західній частині Києва використовувалося військами нацистської Німеччини як місце масових розстрілів.

Протягом 1941-1943 років жертвами масових розстрілів стали євреї та роми, радянські військовополонені, в'язні Сирецького концтабору, члени ОУН, серед яких і відома українська поетеса Олена Теліга. Тільки за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року, в Бабиному Яру нацисти розстріляли майже 34 тисяч євреїв. Майже 150 тисяч осіб було тут розстріляно в роки війни, дві третини з них - євреї.

Біль жахливої трагедії Бабиного Яру близька мукачівцям, адже ми пам'ятаємо про тисячі своїх земляків єврейської національності, яких у травні 1944 року було відправлено до табору-смерті Освенцим, де майже усі вони були жорстоко вбиті. Тож вшануймо пам'ять безневинних жертв нацизму хвилиною мовчання та запаленими лампадками!

Прочитано 3631 разів
Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконому

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 5-44-61

e-mail: v.vp@mukachevo-rada.gov.ua

Адреса: м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінет № 42)

Останні з Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконому

ГАЛЕРЕЯ