Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ з питань внутрішньої політики/Готуємось до Дня Соборності та 71-ї річниці утворення Закарпатської області

Офіційні WEB - ресурси

Вівторок, 17 січня 2017 14:25

Готуємось до Дня Соборності та 71-ї річниці утворення Закарпатської області

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

22 січня 1919 року відбулася знаменна подія в історії нашої держави: на майдані біля Софіївського собору при багатотисячному зібранні народу, під святкові передзвони Святої Софії було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який відповідно до Указу Президента України щороку 22 січня ми відзначаємо як День Соборності України.

22 січня 1946 року було утворено Закарпатську область, 71-у річницю цієї події ми також будемо відзначати 22 січня 2017 року.

З метою зміцнення єдності народу навколо ідеї соборної Української держави, виховання патріотизму та духовності українського народу міським головою Мукачева Андрієм Балогою було видано розпорядження “Про підготовку та відзначення у місті Дня Соборності України та 71-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України.

Відповідно до цього розпорядження на будинках органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств і організацій у День Соборності України потрібно встановити Державні Прапори України. У клубних та бібліотечних установах буде проведено інформаційні, науково-просвітницькі, культурно-мистецькі та інші заходи, присвячені історії національно-визвольних змагань в Україні на початку ХХ століття, боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України та возз’єднанню Закарпаття в єдиній Українській державі. Будуть проведені також “круглий стіл” за участі інститутів громадянського суспільства та інші заходи.

Відділ з питань внутрішньої політики

виконавчого комітету Мукачівської

міської ради

Прочитано 174 разів
Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконому

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 5-44-61

e-mail: v.vp@mukachevo-rada.gov.ua

Адреса: м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінет № 42)

Останні з Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконому

ГАЛЕРЕЯ