ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

Офіційні WEB - ресурси

Середа, 01 лютого 2017 14:21

У Мукачеві відбулося засідання міськвиконкому

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

31 січня 2017 року відбулося засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради, на якому були розглянуті 19 питань порядку денного.

Члени виконкому заслухали питання про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів, про затвердження вартості надання платних медичних послуг, що надаються Мукачівською ЦРЛ, про організацію громадських робіт для безробітних осіб у 2017 р., та інші.

Також з метою упорядкування назв площ, вулиць, провулків та проїздів міста Мукачева було прийнято рішення “Про затвердження (уточнення) Переліку назв площ, вулиць, провулків та проїздів у місті Мукачево. З метою упорядкування назв площ, вулиць, провулків та проїздів міста Мукачева”, яким відповідно до Порядку ведення словників Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, назви вулиць в офіційних документах повинні бути єдиного зразка. Дуже часто установи та організації, а також громадяни пишуть одну й ту ж саму вулицю по-різному. Тому, щоб не виникало непорозумінь, було затверджено загальний перелік вулиць міста Мукачева, яким повинні керуватися всі організації міста.

З цих та інших питань порядку денного були прийняті відповідні рішення, з якими детальніше можна познайомитися на сторінках ЗМІ та офіційному сайті Мукачівської міської ради.

Відділ з питань внутрішньої політики

Мукачівського міськвиконкому

Прочитано 104 разів
Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконому

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 5-44-61

e-mail: v.vp@mukachevo-rada.gov.ua

Адреса: м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінет № 42)

ГАЛЕРЕЯ