Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ з питань внутрішньої політики/Зареєстровано депутатів міськради та визначено дату першої сесії

ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

Офіційні WEB - ресурси

Четвер, 05 листопада 2015 02:00

Зареєстровано депутатів міськради та визначено дату першої сесії

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Мукачівська міська виборча комісія розглянула ряд важливих питань.Так, зокрема, затверджено відповідну Постановупро визнання Балоги Андрія Вікторовича міським головою. Оскільки Андрій Балога балотувався по одномандатному виборчому окрузі на мера міста й по багатомандатному виборчому окрузі до міськради (перший кандидат), то у зв’язку з його визнанням міським головою, Мукачівська ТВК визнала обрання до міської ради наступного за списком депутата. Таким чином, до складу міської ради увійшла Надія Василівна Попович,як наступна за черговістю у виборчому списку політичної партії Єдиний центр.

Також до міської ради увійшла Ланьо Ірина Анатоліївна від політичної партії «Відродження» у зв’язку з заявою про відмову бути депутатом міської ради від першого кандидата по виборчому списку Шутко В.Л.

Міська виборча комісія, керуючись Законом України «Про місцеві вибори», зареєструвала 34 депутатів з 36 обраних.Двоє обраних депутатів –Теодор Голуб та Петро Матл («КМКС» Партія угорців України) – поки що не подали відповідні документи для реєстрації до Мукачівської міської виборчої комісії.

Перша сесія Мукачівської міської ради 7-го скликання, відповідно до Постанови Мукачівської міської виборчої комісії, відбудеться вже у четвер, 05 листопада 2015 року.

 

За матеріалами газети «Мукачівська Ратуша»

від 5 листопада 2015 року

Прочитано 3118 разів
Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконому

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 5-44-61

e-mail: v.vp@mukachevo-rada.gov.ua

Адреса: м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінет № 42)

ГАЛЕРЕЯ