Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ з питань внутрішньої політики/У Мукачеві вшанували пам‘ять воїнів-інтернаціоналістів

Офіційні WEB - ресурси

Середа, 15 лютого 2017 14:24

У Мукачеві вшанували пам‘ять воїнів-інтернаціоналістів

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні, 15 лютого, у нашій країні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28 річницю виведення радянських військ з Республіки Афганістан.

Наші земляки з міста Мукачева та Мукачівського району також були серед тих, хто виконував інтернаціональний обов’язок в багатьох країнах, але особливі жахіття пережили учасники бойових дій в Республіці Афганістан. 14 із них загинули виконуючи свій обов’язок далеко від рідної землі.

Тож, сьогодні біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістм, що розташований у центральній частині Мукачева, зібралися рідні та близькі воїнів-інтернаціоналістів, самі учасники бойових дій на території інших держав, громадськість, керівництво Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, духовенство.

Високопреосвященний Феодор, архиєпископ Мукачівськй та Ужгородський (Української Православної Церкви), за участі всечесних отців найбільших релігійних конфесій нашого міста відслужили панахиду за загиблими.

Перед присутніми виступив міський голова Мукачева Андрій Балога, який підкреслив велике значення виводу радянських військ з Афганістану для кожної родини колишнього Радянського Союзу, а особливо тих, чиї рідні перебували в той час далеко за межами своєї країни. Він висловив співчуття матерям, дружинам, рідним та близьким, які пережили і продовжують переживати найбільше людське горе - втрату найдорожчої людини.

Виступаючий запевнив присутніх, що він особисто і його команда надалі докладатимуть всіх зусиль, щоб надавати допомогу тим, хто її потребує, щоб ніхто не залишився наодинці зі своїми проблемами.

Над площею лунала сумна пісня у виконанні знаного мукачівського композитора та виконавця Ігоря Білика, а присутні покладали до пам’ятного знаку живі квіти та запалені лампадки, як вічну пам’ять про тих, кого вже не має з нами, хто загинув виконуючи свій конституційний обов’язок.

Відділ з питань внутрішньої політики

Мукачівського міськвиконкому

Прочитано 96 разів
Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконому

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 5-44-61

e-mail: v.vp@mukachevo-rada.gov.ua

Адреса: м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінет № 42)

ГАЛЕРЕЯ