Офіційні WEB - ресурси

Четвер, 26 листопада 2015 16:18

Мукачівці вшанували пам'ять жертв сталінських репресій

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

У неділю, 22 листопада 2015 року, духовенство, громадськість міста Мукачева та наші гості, зокрема з Генерального консульства Угорщини в місті Ужгороді за ініціативи міського осередку Товариства угорської культури Закарпаття та Мукачівського національно-культурного Товариства німців “Паланок” взяли участь у меморіальному мітингу, приуроченому скорботній події в житті мукачівців та наших краян - Дню пам'яті жертв сталінських репресій.

 

Спогади та молитви, сумні пісні та поезія лунали цього похмурого листопадового дня на місці, де далекого 8 листопада 1944 року почали збирати ні в  чому не винних людей, щоб відірвати від рідної землі та домівок і відправити  на чужину. Сталінський режим розпочав свою жорстоку та безжальну політику репресій проти невинних людей — через їхню національну та релігійну приналежність, політичні переконання та соціальний стан.

“Шлях Мукачево — Свалява - Самбір і далі на Північ политий сльозами та кров'ю невинних людей: ще зовсім немовлят та старих, жінок та чоловіків, які були приречені на знищення тільки тому, що належали до угорської чи німецької національностей. З цього місця почався їхній трагічний шлях, - на цьому місці ми молимося за них та вшановуємо їхню пам'ять. Пам'ять про наші  трагічні сторінки повинна бути запорукою того, що подібне ніколи не повториться і ми всі повинні бути разом у цьому прагненні., - зазначив у своєму виступі перед присутніми заступник міського голови, керуючий справами Олександр Галай.

Прочитано 3513 разів
Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконому

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 5-44-61

e-mail: v.vp@mukachevo-rada.gov.ua

Адреса: м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінет № 42)

ГАЛЕРЕЯ