Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ з питань внутрішньої політики/Відбулась ювілейна зустріч ради почесних громадян міста

Офіційні WEB - ресурси

Середа, 02 грудня 2015 19:11

Відбулась ювілейна зустріч ради почесних громадян міста

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

У Мукачеві на честь 10-річчя громадської організації "Ради почесних громадян Мукачева" у ресторані "Дейлі" відбулась зустріч її членів.

Так, привітати та дізнатись більше про один одного зібралися 16 з 23 почесних громадян. Інші не змогли по причинам від'їзду або хвороби.

Голова ради  Федів Євген урочисто привітав присутніх з 10-річчям організації, та розповів коротко про досягнення всіх поважних людей, які  внесли величезний вклад у місто над Латорицею.

За словами пана Євгена, наразі у раді 4 чоловіка віком від 50 до 60, 4 чоловіка віком від 60 до 70,  7 людей від 70 до 80 років, 8 людей від 80 до 90, та двоє після дев'яностих років народження. А саме:Микола Мешко та Василь Пагиря.

Привітати теплим словом прийшов і міський голова Мукачева Андрій Балога, який побажав міцного здоров'я та пообіцяв підтримку всім членами ради почесних громадян.

На честь 10-річчя було випущено книгу "Світочі Мукачева", в якій розповідається про провінції Мукачева, найдавніші будівлі, церкви міста, а також кожного почесного громадянина міста Мукачева, та почесного жителя міста.

До неї увійшли вже нові прізвища, які отримали почесне звання нещодавно, а саме Дочинець Мирослав, Володимир Волонтир, та інші. Також, увійшли імена військових які активно захищали та захищають нашу країну на Сході.

Всього, з 1992 року було зареєстровано 65 людей, які отримали звання Почесний громадянин міста Мукачева.

За матеріалами інтернет видання Mukachevo.net

Прочитано 4267 разів
Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконому

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 5-44-61

e-mail: v.vp@mukachevo-rada.gov.ua

Адреса: м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінет № 42)

Останні з Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконому

ГАЛЕРЕЯ