Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Юридичний відділ/Суд поставить крапку у спорі з фізичною особою-підприємцем Ревицьким Ю.Ю.
Четвер, 08 листопада 2018 12:52

Суд поставить крапку у спорі з фізичною особою-підприємцем Ревицьким Ю.Ю.

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Наразі тривають судові процеси за позовом Відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради до фізичної особи-підприємця Ревицького Ю.Ю. з приводу безпідставності використання вказаною особою приміщень комунальної власності територіальної громади міста Мукачева, що знаходяться за адресою Закарпатська обл., м. Мукачева, площа Кирила і Мефодія, 1.

Підставою звернення з вказаним позовом до суду є факт неукладення договору оренди 2017 року в силу відповідних норм Цивільного кодексу України та невиконання фізичною особою-підприємцем Ревицьким Ю.Ю. рішення Мукачівської міської ради від 26.07.2018 року № 1093 «Про користування приміщенням комунальної власності» щодо зобов’язання останнього звільнити зазначені приміщення, які займаються ним без належної правової підстави.

При цьому вважаємо, що коментарі фізичної особи-підприємця Ревицького Ю.Ю., що мали місце в телесюжеті місцевого телеканалу, є передчасними та безпідставними, оскільки Господарським судом Закарпатської області, у провадженні якого перебуває дана справа, остаточного рішення у справі не прийнято.

Одночасно з цим дії Ревицького Ю.Ю. щодо не допуску уповноваженого представника власника до приміщень комунальної власності є протиправними та такими, що порушують встановлені Цивільним кодексом України правомочності права власності.

Юридичний відділ

Прочитано 19 разів
Юридичний відділ

пл. Духновича, 2, каб. № 68,

тел. 5-41-80

email: law.city_council@keeper.ua

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних