Ви тутВідкрите місто/Доступ до публічної інформації/Проекти рішень виконавчого комітету

01. Про підсумки роботи закладів культури і мистецтв міста Мукачева за І півріччя 2017 року та завдання на ІІ півріччя 2017 року.

02. Про зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів.

03. Про зарахування дітей до 1-их класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

04. Про надання та втрату статусу дитей.

05. Про надання дозволу для здійснення правочинів стосовно нерухомого майна, право користування яким має дитина.

06. Про призначення опіки над житлом дітей-сиріт.

07. Про встановлення опіки та піклування над дітьми.

08. Про реєстрацію місця проживання дитини.

09. Про надання згоди на зняття з балансу та списання автомобіля.

10. Про затвердження звіту про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 31.01.2017 року № 10 «Про затвердження вартості надання платних медичних послуг,що надаються Мукачівською ЦРЛ.

11. Про внесення змін до складу комісії з питань збереження історичної спадщини, найменування та перейменування вулиць, встановлення пам'ятних знаків в місті Мукачево при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради.

12. Про внесення доповнень в рішення виконкому від 22.11.2016 року № 302 «Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2017 рік»

13. Про погодження цілодобового режиму роботи закладів

14. Про взяття на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов та надання дозволів на укладення договорів житлового найму та видачу ордерів на квартири фонду Міністерства Оборони України.

15. Про передачу з балансу на баланс контейнерів для сміття.

16. Про надання дозволу на заміну та встановлення: електричних котлів опалення, газового обладнання, систем фільтрації води газових або електричних котлів для соціально незахищених верств населення в м.Мукачево на 2017 рік.

17. Про затвердження наслідків конкурсу із залучення підприємства (організації) незалежно від форми власності для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автобусами на міських маршрутах загального користування (робочого органу).

18. Про затвердження звіту про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 31.01.2017 року № 16 «Про затвердження Правил земляних робіт на території міста Мукачево»

19. Про приватизацію.

20. Про приватизацію квартир/будинків/ та видачу свідоцтв про право власності.

21. Про укладання договорів про пайову участь замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Мукачева.

22. Про погодження розміщення відкритих майданчиків (терас).

23. Про поштові адреси.

24. Про розпорядження, прийняті міським головою між засіданнями виконкому.

 

Сторінка 1 із 2

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box