Ви тутВідкрите місто/Доступ до публічної інформації/Проекти рішень виконавчого комітету/Проекти рішень виконавчого комітету 26 вересня 2017
Середа, 30 серпня 2017 17:20

Проекти рішень виконавчого комітету 26 вересня 2017

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

01. Про підсумки оздоровлення дітей влітку 2017 року.

02. Про затвердження мережі, штатних розписів навчальних закладів та штатних розписів структурних підрозділів управління освіти.

03. Про зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів.

04. Про надання дозволу для здійснення правочинів стосовно нерухомого майна, право користування яким має дитина.

05. Про визначення місця проживання дітей.

06. Про надання дітям статусу.

07. Про комісію з питань надання грошової компенсації для придбання житла сім’ями загиблих учасників АТО та інвалідами з числа учасників АТО при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради.

08. Про затвердження складу міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

09. Про надання матеріальної допомоги.

10. Про затвердження тарифів надання платних медичних послуг по зубопротезуванню та стоматології Мукачівською центральною районною лікарнею.

11. Про внесення доповнень в рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 22.11.2016 року № 302 «Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2017 рік»

12. Про надання дозволів на укладення договорів житлового найму та взяття на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов.

13. Про затвердження звіту про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 04 травня 2017 року № 116 "Про внесення доповнення до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради № 16 від 31.01.2017 року "Про затвердження правил проведення земляних робіт на території міста Мукачево".

14. Про надання дозволу на заміну та встановлення: електричних котлів опалення, газового обладнання, систем фільтрації води газових або електричних котлів для соціально незахищених верств населення в м.Мукачево на 2017 рік.

15. Про визначення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів.

16. Про приватизацію квартир (будинків).

17. Про укладання договорів про пайову участь замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Мукачева.

18. Про поштові адреси.

19. Про будівництво.

20. Про внесення змін до складу постійно діючої комісії з визначення розмірів збитків, заподіяних Мукачівській міській раді внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю та затвердження її складу.

21. Про розпорядження, прийняті міським головою між засіданнями виконкому.

Прочитано 85 разів Останнє редагування П'ятниця, 15 вересня 2017 16:45

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box