Ви тутМіська влада/ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ/Рішення виконкому/Відділ контролю та організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради

 

01. Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти.

02. Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти.

03. Про визначення способу участі батька у вихованні дитини.

04. Про визначення місця проживання дітей.

05. Про затвердження звіту про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 26.09.2017 року № 285 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 31.01.2017 року № 10 “Про затвердження вартості надання платних медичних послуг, що надаються Мукачівською ЦРЛ”.

06. Про затвердження звіту про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 26.09.2017 року № 284 “Про затвердження тарифів надання платних медичних послуг по зубопротезуванню та стоматології Мукачівською центральною районною лікарнею”.

07. Про внесення доповнень в рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 22.11.2016 року № 302 «Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2017 рік».

08. Про приватизацію квартир (будинків).

09. Про надання дозволів на укладення договорів житлового найму, взяття на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов, зняття з квартирного обліку, надання житла та видачу ордерів.

10. Про передачу автобусних зупинок на баланс Мукачівському міському комунальному підприємству «Ремонтно-будівельне управління».

11. Про передачу дитячих ігрових майданчиків на баланс Мукачівському міському комунальному підприємству «Ремонтно-будівельне управління».

12. Про передислокацію об’єктів зовнішньої реклами.

13. Про демонтаж об’єктів зовнішньої реклами та вивісок.

14. Про розміщення об’єкту зовнішньої реклами.

15. Про передачу обмежувача руху на баланс Мукачівського міського комунального підприємства «Ремонтно-будівельне управління».

16. Про передачу майна на баланс Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

17. Про поштові адреси.

18. Про розпорядження, прийняті міським головою між засіданнями виконкому.

19. Про продовження строку дії дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами.

20. Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги в м. Мукачево».

Сторінка 1 із 19

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box