Ви тутМіська влада/ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ/Рішення виконкому/Відділ контролю та організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради

 

 

 

 

1. Про стан дотримання виконавської дисципліни в управліннях та відділах виконавчого комітету Мукачівської міської ради за 2018 рік. (Рішення №01)

2. Про розпорядження, прийняті міським головою між засіданнями виконкому. (Рішення №02)

3. Про зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів. (Рішення №03)

4. Про надання дітям статусу та влаштування дітей. (Рішення №04)

5. Про втрату дітьми статусу. (Рішення №05)

6. Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно рухомого та нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти. (Рішення №06)

7. Про вибуття дитини з прийомної сім’ї. (Рішення №07)

8. Про визначення місця проживання та реєстрації дітей. (Рішення №08)

9. Про надання матеріальної допомоги. (Рішення №09)

10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про уповноваження посадових осіб Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради на розгляд справ про адміністративні правопорушення і накладання адміністративних стягнень» від 11.12.2018р. № 371. (Рішення №10)

11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про уповноваження посадових осіб Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення» від 09.10.2018р. №289. (Рішення №11)

12. Про приватизацію квартир /будинків/ та видачу свідоцтв про право власності. (Рішення №12)

13. Про надання дозволів на укладення договорів житлового найму, взяття на квартирний облік, відмову у включенні в списки черговості та зняття з квартирного обліку. (Рішення №13)

14. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами. (Рішення №14)

15. Про поштові адреси. (Рішення №15)

16. Про переведення садового будинку у жилий будинок. (Рішення №16)

Сторінка 1 із 38

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних