Ви тутЦНАП/Чим витяг відрізняється від виписки?
П'ятниця, 14 лютого 2020 12:57

Чим витяг відрізняється від виписки?

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Чим витяг відрізняється від виписки?

Документ, який може вам замінити виписку, тобто містить відомості, актуальні на даний час, і які відсутні у свідоцтві, і є витягом. Закон розуміє останній як документ у паперовій або електронній формі, що сформований програмним забезпеченням Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань за зазначеним заявником критерієм пошуку та містить відомості з ЄДР, які є актуальними на момент формування витягу або на момент, який зазначений у запиті, чи інформацію про відсутність даних відомостей у цьому реєстрі. Інформація, яка міститься у витягу є публічною, а отже отримати її може яка завгодно особа, звісно, при умові сплати певного державного мита.

Отже механізм отримання цього документу дуже простий. Для цього зацікавленій людині достатньо зайти на сайт Міністерства юстиції, обрати потрібну дату (ви навіть можете отримати витяг з відомостями на минулий час) та критерії необхідних для вас відомостей, після сплатити мито за надання цієї адміністративної послуги і вже через декілька хвилин отримати на вашу електронну пошту потрібний витяг. Проте, нерідко буває так, що коли людина в перший раз звертається до сайту Мінюсту за витягом, то може щось наплутати, чи просто в неї немає часу заповнювати купу віконечок.

Отже, підсумуємо. Виписка просто містить відомості про юридичну особу чи ФОПа, яка утворились внаслідок реєстраційної дії. Її може отримати тільки директору підприємства чи особисто на руки ФОПу. А витяг – це публічна інформація, яка міститься в реєстрі і доступна по запиту для будь-якої особи (але отримати її можна лише на платній основі). Ця інформація є актуальною на дату та час формування витягу. Отримати обидва ці документи зовсім нескладно, потрібно лише врахувати зазначені нами нюанси.

Центр надання адміністративних послуг Мукачівської міської ради

Прочитано 34 разів
Центр надання адміністративних послуг

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ