Вівторок, 28 лютого 2017 11:20

ЦНАП надаватиме містянам нові послуги

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні на засіданні міськвиконкому затверджено порядок видачі довідок про реєстрацію місця проживання особи, про зареєстрованих у житловому приміщенні /будинку осіб, про спільне проживання громадян на день смерті одного з них, про місце реєстрації громадянина на день його смерті

Визначено Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради уповноваженим відділом, щодо видачі цих довідок .

Водночас Центр надання адмінпослуг в Мукачеві запровадив для містян додаткові сервіси послуг. Містяни мають можливість зареєструватися в реєстр територіальної громади міста. Процедура – на добровільній основі. Що це дає для містян: насамперед пришвидшує в рази оформлення прав власності (довідки для водоканалу, управління праці та соцзахисту, шкіл, садочків, земля, майно). Щоб скористатися ними достатньо прийти і зареєструватися (принісши до ЦНАП оригінали паспорту і ідентифікаційного коду) в реєстрі територіальної громади м.Мукачева (на добровільній основі). Ті мешканці, дані яких внесено до реєстру територіальної громади відразу ж отримають спрощений доступ до цілого переліку адмінпослуг. Їм вже не потрібно буде звертатися за отриманням десятків різноманітних довідок про зареєстрованих осіб для комунальних підприємств міста (водоканал, вивіз сміття), при записі дітей в садочок, до школи, при отриманні послуг в управління праці та соцзахисту громади та приносити ксерокопій паспортів та ідентифікаційних податкових кодів, оскільки підпорядковані міськвиконкому структури самі будуть отримувати їх в ЦНАПі з бази Реєстру тергромади.

Прочитано 530 разів
 Міська рада

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box