Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Центр надання адміністративних послуг/Мукачівців закликають скористатися Реєстром територіальної громади, аби полегшити собі життя
Понеділок, 06 березня 2017 18:10

Мукачівців закликають скористатися Реєстром територіальної громади, аби полегшити собі життя

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Реєстрація у реєстрі займає від 5 до 10 хвилини, і дає доступ містянам до адміністративних послуг міста.

Справа у тім, що сьогодні міським радам передано багато функцій з наданню адміністративних послуг, і таким чином реєстрація у Реєстрі територіальної громади позбавляє мукачівців необхідності надалі пред’являти довідки та інші документи, аби отримати ту чи іншу послугу.

З березня 2016 року функції по реєстрації громадян місту передала Держміграційна служба. Комунальним підприємствам міста та підрозділам міськради вже заборонено вимагати від тих мукачівців, які зареєструються в цьому реєстрі, чисельні довідки про реєстрацію для укладання договорів про постачання води, вивіз сміття, реєстрації в дитячому садочку і школи, до соцзахисту тощо. А ті, хто має земельні ділянки, зареєстрував свої акти чи витяги про власність на землю та залишив в ЦНАП адресу своєї електронної пошти, з наступного року не потрібно буде двічі ходити до ЦНАП, щоб замовити і отримати витяг про нормативно-грошову оцінку, витяг йому просто перешлють на електронну пошту.

Прочитано 401 разів
 Міська рада

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box