Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Центр надання адміністративних послуг/Сервіс моніторингу реєстраційних дій щодо об'єктів нерухомого майна SMS-Маяк
П'ятниця, 07 квітня 2017 09:09

Сервіс моніторингу реєстраційних дій щодо об'єктів нерухомого майна SMS-Маяк

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Після впровадження в дію Антирейдерського закону, наступним кроком у боротьбі з протиправним заволодінням майном є запуск сервісу SMS-Маяк. SMS-інформування суттєво підвищує шанси на оперативне реагування й ефективний захист ваших порушених прав, адже часовий фактор у даному питанні є одним із найважливіших моментів. Тому, що від швидкості реагування законного власника на захоплення майна залежить вірогідність повернення вкраденого без втрат.

26 жовтня 2016 року Уряд підтримав пропозицію Мін’юсту стосовно запровадження реалізації пілотного проекту щодо інформування про реєстраційні дії у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та прийняв Розпорядження № 789-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо інформування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Запуск нової послуги є можливим завдяки плідній співпраці Мін`юсту з ТОВ «ЛІГА ЗАКОН», на базі платформи якого запущений даний сервіс.

Інноваційний сервіс інформує:

  • фізичних та юридичних осіб про зміну статусу об'єктів нерухомого майна в реєстрі;
  • власників про подання заявок на проведення будь-яких реєстраційних дій щодо об'єктів нерухомого майна, а також дату і час реєстрації таких заяв.

Щоб скористатися новою послугою потрібно:

  • отримати реєстраційний номер об'єкта нерухомості (він вказаний у реєстраційних документах та безпосередньо в реєстрі);
  • отримати ЕЦП (стосується лише послуги про подані/отримані заяви);
  • відкрити особистий кабінет власника, і там поставити майно на відповідний контроль та вказати номер телефону та електронну пошту, куди будуть приходити повідомлення.

Тож відтепер Ви маєте можливість бути проінформованими про будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з Вашою нерухомістю – а отже, оперативно відреагувати та захистити свої законні права.

Прочитано 286 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box