Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Центр надання адміністративних послуг/Кабінет Міністрів України підтримав проект змін до Закону України «Про адміністративні послуги”
Четвер, 20 квітня 2017 16:45

Кабінет Міністрів України підтримав проект змін до Закону України «Про адміністративні послуги”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

12 квітня 2017 року Кабінет Міністрів України підтримав проект змін до Закону України «Про адміністративні послуги”. Зміни були ініційовані Міністерством економічного розвитку і торгівлі України для того, щоб удосконалити процес надання адміністративних послуг населенню та уточнити деякі аспекти створення та організації роботи Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Основне нововведення - декларативний принцип у процесі надання адмінпослуг. Це означає, що відтепер для отримання деяких дозвільних документів достатньо буде лише надіслати звернення до відповідного ЦНАП. Погоджувальні процедури здійснюються без участі заявника і у випадку відсутності заперечень погоджувальних органів протягом 10 днів послуга буде вважатись наданою.

До того ж проектом пропонується встановити конкретний перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги. Це дозволить зменшити простір для корупції та структурує процес надання послуг. З цією ж метою у проекті Закону подано перелік повноважень та обов’язків голови ЦНАП.

Прочитано 575 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box