Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Центр надання адміністративних послуг/Права і обов'язки членів житлово-будівельного кооперативу
Четвер, 31 серпня 2017 16:45

Права і обов'язки членів житлово-будівельного кооперативу

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Член житлово-будівельного (житлового) кооперативу має право володіння і користування, а за згодою кооперативу — і розпорядження квартирою, яку він займає в будинку кооперативу, якщо він не викупив її.

Член житлово-будівельного кооперативу має ті ж права, що і власник — володіє, користується і розпоряджається квартирою і має право щодо неї чинити будь-які дії згідно із законодавством про житлово-будівельні кооперативи, якщо ним повністю сплачено пайові внески. Він зобов'язаний дотримуватися правил користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіями: є співвласником на праві спільної (загальнопайової) власності допоміжних приміщень будинку, його конструктивних елементів і технічного обладнання, що перебуває у спільному користуванні.

Частка кожного власника квартири у майні, що перебуває у спільному користуванні, пропорційна частці площі його квартири у загальній площі.

У разі викупу квартири член житлово-будівельного (житлового) кооперативу стає її власником.

У власність членів житлово-будівельних кооперативів згідно із Цивільним кодексом і Законом України "Про кооперацію" переходять лише квартири. Цей пункт вже не дійсний, з 2015.

Прочитано 298 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box