Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Центр надання адміністративних послуг/ЕЛЕКТРОННІ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ ДЕРЖАВНОЇ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ УКРАЇНИ
Четвер, 16 листопада 2017 16:28

ЕЛЕКТРОННІ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ ДЕРЖАВНОЇ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ УКРАЇНИ

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Шановнігромадяниі!

Повідомляємо, що на офіційній сторінці Державної архітектурно-будівельної інспекції України з'явилася можливість скористатися Електронною системою здійснення декларативних процедур. Наразі можна подати документи про початок виконання підготовчих/будівельних робіт, прийняття в есплуатацію будівель тощо, не виходячи з домівки. Ви можете зареєструвати повідомлення або декларацію про початок будівництва у будь-який зручний час.

Для цього слід зайти на сайт e-dabi.gov.ua, визначити послугу, яка вас цікавить, ввести свої дані, поставити електронний підпис і документ автоматично направлять в потрібний територіальний департамент чи управління ДАБІ. Електронна форма документів з автоматичною перевіркою та підказками значно мінімізує ризик допущення помилок при її заповненні. Зареєстрована декларація з відповідним номером у єдиному реєстрі надійде на вашу електронну пошту. Також, ви можете перевірити факт реєстрації декларації, переглянувши запис у єдиному реєстрі через мережу інтернет.

Наголошуємо, що для використання даного сервісу необхідно мати власний електронний підпис.

Прочитано 359 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box