Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Центр надання адміністративних послуг/Чи потрібно буде кожного разу змінювати паспорт, якщо необхідно вносити додаткову інформацію?
Вівторок, 19 грудня 2017 11:09

Чи потрібно буде кожного разу змінювати паспорт, якщо необхідно вносити додаткову інформацію?

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Ні. Саме для цього законодавець передбачив поняття «змінна інформація». Це відбиття тих подій, що стаються у вашому житті, і не є сталими. До змінної інформації належить реєстрація місця проживання, сімейний стан та відомості про дітей. Усі ці зміни – переїзд у нове житло, чи інше місто України, одруження чи розірвання шлюбу, народження дітей – будуть в хронологічному порядку додаватись на електронний носій без потреби заміни документа. Для цього необхідно буде у передбачений законодавством термін, звернутись у зручний для вас міграційний підрозділ або Центр надання адміністративних послуг і зміни внесуть на електронний носій.

За місцем реєстрації виготовити ID-картку буде потрібно лише один раз. Після цього ви зможете вносити в неї змінну інформацію, чи проводити заміну цього документа у будь-якому міграційному підрозділі чи ЦНАПі України, не залежно від місця проживання.

Якщо ви виготовите паспорт громадянина для виїзду за кордон, то це теж буде показано на електронному носії.

У електронному носії буде і ваш електронний підпис, що дасть можливість отримувати послуги дистанційно.

Наголошуємо, що жодних інших біометричних даних, окрім оцифрованого зображення обличчя, підпису чи відбитку пальця на електронний носій вноситись не буде. Це не передбачено законодавцем.

Прочитано 417 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних