Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Центр надання адміністративних послуг/Про деякі особливості щодо реєстрації новонародженої дитини
Вівторок, 27 лютого 2018 17:53

Про деякі особливості щодо реєстрації новонародженої дитини

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Центр надання адміністративних послуг м.Мукачева звертає увагу на те, що за бажанням батьків чи одного з них або інших законних представників під час проведення державної реєстрації народження дитини, документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини, крім ЦНАП, можуть бути подані й до відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції міста Мукачево або працівників відділу державної реєстрації актів цивільного стану, які проводять державну реєстрацію народження дітей безпосередньо в пологовому відділенні. Мукачівської центральної районної лікарні.

Нагадуємо нашим шановним батькам, що вони або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.

Пам’ятайте, що у разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами, місце проживання дитини реєструється за місцем проживання одного з батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків (крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду або рішенням органу опіки та піклування).

Для реєстрації місця проживання новонародженої дитини до відділів державної реєстрації актів цивільного стану потрібно подати документи:

– письмову заяву про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини за формою згідно з додатком 7 Порядку реєстрації місця проживання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207;

– паспорти батьків;

– свідоцтво про народження дитини;

– квитанцію про сплату адміністративного збору (розмір цього збору складає після 1 грудня 2016 року 13,60 грн. (реквізити рахунків, на які сплачується збір можна отримати у відповідному відділі державної реєстрації актів цивільного стану);

– копію витягу про державну реєстрацію народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України – це в разі подання документів для реєстрації місця проживання дітей одинокими матерями.

Треба вказати, що у разі подання заяви представником особи, крім зазначених документів додатково необхідно ще подати:

– документ, що посвідчує особу представника;

– документ, що підтверджує повноваження особи як представника, крім випадків, коли заява подається законним представником дитини – батьками (усиновлювачами).

При цьому, треба буде визначитися з порядком отримання відповідної довідки про реєстрацію місця проживання Вашого любого малюка.

Варіантів її отримання :

1) за Вашим бажанням, оформлену відповідним органом реєстрації місця проживання, вказану довідку, Ви зможете отримати безпосередньо у відділі державної реєстрації актів цивільного стану;

2) або ж, за Вашим бажанням, ця довідка може бути отримана Вами безпосередньо у відповідному органі реєстрації місця проживання, центрі надання адміністративних послуг;

Який саме варіант отримання довідки Вам до вподоби – треба обов’язково вказати при заповненні заяви про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини.

Надалі працівники відділів державної реєстрації актів цивільного стану, після перевірки всіх вказаних документів, правильності заповнення заяви та її реєстрації у встановленому порядку, відповідно до пункту 20 Правил реєстрації місця проживання, передають цю заяву до ЦНАПу.

Прочитано 382 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних