Четвер, 01 березня 2018 10:34

Створення приватного підприємства

Автор 
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

 

 

Особливості законодавства України роблять створення приватного підприємства досить швидким та нескладним. Але ще на підготовчому етапі вам необхідно буде зібрати пакет документів та вирішити певні питання.

Підготовка до реєстрації

Вам потрібно буде обрати назву для майбутнього приватного підприємства. Крім інших особливостей (наприклад, асоціації з певним спектром товарів або послуг), вона повинна бути унікальною, інакше у реєстрації підприємства буде відмовлено.

Далі необхідно визначитись з розмірами статутного фонду та його видом (майновий, грошовий або змішаний). Створення ПП може вимагати відкриття спеціального рахунку в банку або оформлення  додаткової документації на майно. Якщо засновників два або більше, необхідно буде визначитись із співвідношенням їх часток.

Майбутньому ПП буде потрібна юридична адреса. Це адреса, за якою розміщується офіс.

Порядок створення приватного підприємства вимагає прийняття рішення визначення типу діяльності (КВЕД). Кожному з типів відповідає певний номер у класифікації. Підприємство не має права на діяльність, якщо вона не закріплена за ним під час реєстрації. Тому до цього пункту слід поставитись дуже серйозно, адже ціною помилки буде необхідність повторної реєстрації.

Створення приватного підприємства неможливе без власного статуту. Ви можете сформулювати його положення самостійно або скористатись модельним статутом. За умови самостійного створення статут повинен бути підписаний усіма засновниками. Для державної реєстрації буде необхідно один примірники. На цьому підготовчий етап можна вважати завершеним.

Подання документації

Для фізичних осіб це:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • якщо ви не засновник, а його представник – документ, що підтверджує ваші повноваження.

Для юридичних осіб:

  • виписка з ЄДР;
  • довіреність особи, що уповноважена виконувати реєстрацію;
  • для нерезидентів – документ, що підтверджує факт реєстрації юридичної особи в своїй країні (виписка з ЄДР в цьому випадку не є необхідною).

До них додаються статут, рішення про створення приватного підприємства та заповнена реєстраційна картка.

Прочитано 869 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних