Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Центр надання адміністративних послуг/Електронний сервіс замовлення послуг з державного земельного кадастру
П'ятниця, 13 квітня 2018 15:13

Електронний сервіс замовлення послуг з державного земельного кадастру

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Нагадуємо, що на веб-ресурсі електронних послуг Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Ви зможете замовити та отримати електроні послуги Держгеокадастру.

Окремі види електронних послуг, наприклад, замовлення Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, Витягу про нормативну грошову оцінку або Інформації про право власності та речові права можливо замовити безпосередньо з Публічної кадастрової карти (http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta).

Більше дізнатися про електронний кабінет та доступні електронні сервіси, Ви можете на довідковому веб-сайті wikimap.dzk.gov.ua.

Інформацію про стан розгляду електронного замовлення можливо переглянути на спеціальному інформаційному ресурсі (https://e.land.gov.ua/dashboard/).
Інформаційний сервіс забезпечує можливість виконати пошук за номером заяви або за кадастровим номером земельної ділянки.

 

Центр надання адміністративних послуг м.Мукачево

Прочитано 203 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних