Офіційні WEB - ресурси

Вівторок, 05 вересня 2017 10:33

1 вересня Угода про асоціацію з ЄС набула чинності

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Угоду про асоціацію недарма порівнюють з безвізовим режимом – і те, й інше є знаковим та етапним на шляху України до ЄС. Навіть попри те, що за своєю дією вони принципово відрізняються.

Безвіз має негайний вплив, тоді як офіційний "запуск асоціації" пересічний українець на собі не відчує. Товари не подешевшають вже завтра, а їхня якість чи безпечність не зміниться лише через те, що ми вже маємо повністю працюючу угоду.

Асоціація – це не просто зниження мит. Вона справді здатна змінити країну, нехай це і не станеться вже завтра. Зараз торгівля з країнами Євросоюзу становить 41,1% від загального обсягу зовнішньої торгівлі товарами, а за перше півріччя 2017 року експорт товарів і послуг до ЄС зріс на 22,8% порівняно з аналогічним періодом 2016 року і склав $9,4 млрд. ЄС перестає бути екзотикою для українського бізнесу. І одночасно – так само й Україна перестає бути екзотикою для бізнесу глобального. Активна участь українських підприємців у бізнес-форумах, дедалі частіші історії про успішну роботу на ринках ЄС – це все те, заради чого Угода про асоціацію запровадилась.

Залишились два шляхи подальшої євроінтеграції – розвинути економіку і бізнес за європейським зразком і вступити до ЄС.

Джерело: Європейська правда

Прочитано 312 разів Останнє редагування Вівторок, 05 вересня 2017 13:31

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних