Версія для друку
Вівторок, 03 жовтня 2017 10:29

Додаткові торговельні преференції ЄС для України набули чинності 1 жовтня

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Єврокомісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом та торговельний представник України - заступник міністра економічного розвитку та торгівлі вітають набуття чинності 1 жовтня автономних торгових преференцій ЄС для України. Регламент ЄС щодо автономних торговельних преференцій збільшить обсяги сільськогосподарської продукції, яку Україна може експортувати до ЄС згідно з Угодою про асоціацію, не сплачуючи митні збори. Це також прискорить ліквідацію ввізних мит ЄС на певні промислові товари, як це передбачено Угодою про асоціацію.

Ця пропозиція створює можливості експорту без застосування мита більших обсягів перероблених помідорів, натурального меду та виноградних соків до ЄС. Такі торгові преференції також сприятимуть розвитку галузей промисловості, наприклад, нададуть переваги українським виробникам взуття, мінеральних добрив, алюмінієвих виробів та побутової електроніки.

Додаткова лібералізація для експорту ячменю, пшениці та кукурудзи почне застосовуватися з 1 січня 2018 року. Офіційний журнал Європейського Союзу опублікував рішення про запровадження автономних торговельних преференцій для України терміном дії на 3 роки.

Нагадаємо, 13 вересня у Європейському парламенті, було підписано рішення про надання Україні додаткових торговельних преференцій.

Джерело: Європейська правда

Прочитано 499 разів Останнє редагування Вівторок, 03 жовтня 2017 11:07
Відділ економіки

Останні з Відділ економіки

Схожі матеріали (за тегом)

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних