Ви тутВідкрите місто/Антикорупційна політика/Декларації посадових осіб
П'ятниця, 01 квітня 2016 13:51

Декларації посадових осіб

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Апарат виконкому та міської ради
1 Балога Андрій Вікторович Міський голова Завантажити
2 Маняк Іван Георгійович Секретар міської ради Завантажити
3 Федів Ростислав Євгенович Перший заступник міського голови Завантажити
4 Галай Олександр Юрійович Заступник міського голови, керуючий справами Завантажити
5 Васько Володимир Володимирович Радник міського голови Завантажити
6 Русин Лідія Вікторівна Радник міського голови Завантажити
7 Микита Владислав Іванович Радник міського голови Завантажити
8 Томишин Леонід Васильович Головний спеціаліст з інформаційно-комп'ютерного забезпечення Завантажити
9 Карпік Валентина Павлівна Головний спеціаліст з мобілізаційної та оборонної роботи Завантажити
Управління виконкому міської ради
1 Управління освіти
  Кришінець-Андялошій Катерина Олександрівна начальник управління Завантажити
  Понго Людмила Євгенівна головний спеціаліст Завантажити
  Колеснікова Ірина Вікторівна головний спеціаліст Завантажити
  Відділ загальної середньої та позашкільної освіти
  Бігарій Ігорь Дьєрдьович головний спеціаліст Завантажити
  Куцик Тетяна Михайлівна головний спеціаліст Завантажити
2 Управління економіки та транскордонного співробітництва
  Орос Руслана Євгенівна Начальник управління Завантажити
  Відділ економіки
  Дерев'яник Маріанна Федорівна начальник відділу Завантажити
  Ленд'єл Алла Сергіївна головний спеціаліст Завантажити
  Воронцова Наталя Анатоліївна головний спеціаліст Завантажити
  Відділ транскордонного співробітництва
  Боднар Адік Васильович начальник відділу Завантажити
  Дорота Катерина Іванівна головний спеціаліст Завантажити
3 Управління комунальної власності
  Кобин Марія Михайлівна головний спеціаліст, головний бухгалтер Завантажити
  Відділ з питань регулювання земельних відносин
  Грицай Ігор Васильович Начальник відділу з питань регулювання земельних відносин Завантажити
  Греба Вікторія Василівна головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин Завантажити
  Відділ організації відчуження комунального майна
  Боднарь Габріела Василівна начальник відділу Завантажити
  Коваленко Таміла Миколаївна головний спеціаліст Завантажити
4 Фінансове управління
  Тоба Мар'яна Василівна Начальник управління Завантажити
  Відділ бухгалтерського обліку та звітності
  Лушпінь Таміла-Ганна Василівна Начальник відділу Завантажити
  Симчера Інна Вікторівна головний спеціаліст Завантажити
  Симчина Ірина Іванівна головний спеціаліст Завантажити
  Бюджетний відділ
    начальник відділу
  Чегіль Тетяна Михайлівна головний спеціаліст, головний економіст Завантажити
  Чорней Едуард Йосипович головний спеціаліст Завантажити
  Петришина Наталія Василівна головний спеціаліст Завантажити
  Відділ планування доходів бюджету, грошового обігу, цінних паперів та з питань нових форм господарювання
  Шаблій Маріанна Атанасівна начальник відділу Завантажити
  Ільницька Наталія Володимирівна головний спеціаліст Завантажити
  Відділ капітального будівництва
  Попик Ярослав Іванович начальник відділу Завантажити
  Федіва Надія Василівна заступник начальника відділу з питань кадрової роботи, бухгалтерського обліку та звітності Завантажити
  Данашовський Ернест Іржійович головний спеціаліст з виробничо-технічних та кошторисно-договірних питань Завантажити
  Сабадош Михайло Іванович головний спеціаліст з виробничо-технічних та кошторисно-договірних питань Завантажити
5 Управління міського господарства
  Юричко Ірина Іванівна головний спеціаліст з питань документообігу Завантажити
  Романко Любов В'ячеславівна головний спеціаліст, юрисконсульт Завантажити
  Відділ інфраструктури міста
  Алмашій Володимир Іванович Заступник начальник відділу Завантажити
  Раїнчук Любомир Іванович Головний спеціаліст з питань шляхово-мостового господарства та вуличного освітлення Завантажити
  Відділ експлуатації житлового фонду
  Чурила Мирослава Миронівна головний спеціаліст з питань обліку та розподілу житла Завантажити
  Маркович Сергій Михайлович Головний спеціаліст з питань експлуатації житлового фонду Завантажити
  Відділ благоустрою міста
  Запотічна Наталія Євстахіївна головний спеціаліст з питань озеленення та благоустрою міста Завантажити
  Шкадь Жанна В'ячеславівна головний спеціаліст з питань реклами Завантажити
  Відділ бухгалтерського обліку та звітності
  Байса Катерина Юріївна головний спеціаліст, економіст Завантажити
  Бабідорич Мирослава Іванівна головний спеціаліст Завантажити
  Бровдій Марина Михайлівна головний спеціаліст Завантажити
6 Управління праці та соціального захисту населення
  Зотова Наталія Василівна начальник управління Завантажити
  Бедринець Мирослава Юріївна головний спеціаліст, юрисконсульт Завантажити
  Загальний відділ    
  Туряниця Наталія Томівна Начальник відділу Завантажити
  Сектор звернень громадян    
  Чізмар Світлана Іванівна Завідувач сектору Завантажити
  Гаринець Валерія Іванівна Головний спеціаліст Завантажити
  Береш Катерина Іванівна Головний спеціаліст Завантажити
  Бабич Маріанна Іванівна Головний спеціаліст Завантажити
  Асеєва Іра Василівна Головний спеціаліст Завантажити
  Відділ бухгалтерського обліку та звітності
  Мочарко Алла Михайлівна заступник начальника Завантажити
  Попфолуші Світлана Василівна головний спеціаліст Завантажити
  Сокол Тетяна Вікторівна головний спеціаліст Завантажити
  Пойдинець Марина Степанівна Головний спеціаліст Завантажити
  Відділ соціальних інспекторів
  Сектор державних соціальних інспекторів
  Логойда Алла Томашівна головний державний соціальний інспектор Завантажити
  Мартин Тетяна Леонідівна державний соціальний інспектор Завантажити
  Циптак Людмила Стефанівна державний соціальний інспектор Завантажити
  Сектор соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
  Мишанич Марина Василівна завідувач сектору (декретна відпустка) Завантажити
  Сектор соціально-трудових відносин та нагляду за правильністю призначення пенсій
  Попп Діана Михайлівна завідувач сектору Завантажити
  Порохнавець Богдан Васильович головний спеціаліст Завантажити
  Сектор комп'ютерного та програмного обслуговування
  Неймет Віктор Вікторович завідувач сектору Завантажити
  Неплохова Ольга Миколаївна головний спеціаліст, програміст Завантажити
  Відділ державних соціальних допомог
  Штолцель Наталія Василівна Начальник відділу Завантажити
  Сектор призначень та нарахувань соціальних допомог
  Суслинець Тетяна Федорівна завідувач сектору Завантажити
  Неструга Неля Іванівна головний спеціаліст Завантажити
  Ланьо Наталія Юріївна головний спеціаліст Завантажити
  Куцик Тетяна Анатоліївна головний спеціаліст Завантажити
  Іванусь Віталія Петрівна головний спеціаліст Завантажити
  Мірзоян-Ренжина Ірина Леонідівна головний спеціаліст Завантажити
  Сектор автоматизованої обробки інформації з виплат державної соціальної допомоги
  Голяна Олександра Олександрівна завідувач сектору Завантажити
  Чеховська Галина Миколаївна головний спеціаліст Завантажити
  Матьовка Маріанна Андріївна головний спеціаліст Завантажити
  Мішко Вікторія Степанівна головний спеціаліст Завантажити
  Відділ  державних пільг та компенсаційних виплат
  Бойко Вікторія Костянтинівна Начальник відділу Завантажити
  Феделеш Віта Василівна Заступник начальника відділу Завантажити
  Фотченко Клара Войтехівна головний спеціаліст Завантажити
  Переста Світлана Михайлівна головний спеціаліст Завантажити
  Мищук Валентина Леонідівна головний спеціаліст Завантажити
  Відділ персоніфікованого обліку отримувачів пільг, гарантій та компенсацій
  Гордубей Маріанна Іванівна начальник відділу Завантажити
  Ковальова Тетяна Юріївна головний спеціаліст Завантажити
  Береш Світлана Василівна головний спеціаліст Завантажити
  Авраменко Вячеслав Олександрович   Завантажити
Самостійні відділи виконкому міської ради
1 Загальний відділ
  Лендьєл Ганна Тиберіївна Начальник відділу Завантажити
2 Відділ по роботі з депутатами та постійними комісіями
  Стегура Леонід Вікторович начальник відділу Завантажити
  Усович Ірина Олександрівна головний спеціаліст Завантажити
3 Відділ організаційної та кадрової роботи
  Алмашій Валентина Володимирівна начальник відділу Завантажити
  Марта Олеся Іванівна головний спеціаліст Завантажити
  Гавришко Оксана Юріївна головний спеціаліст Завантажити
  Ліпінська Валерія Людвігівна головний спеціаліст Завантажити
4 Юридичний відділ
  Нестеренко Тетяна Григорівна заступник начальника Завантажити
  Ільтьо Іван Іванович головний спеціаліст Завантажити
5 Відділ бухгалтерського обліку та звітності
  Генералюк Людмила Іванівна начальник відділу Завантажити
  Лисак Олена Золтанівна заступник начальника Завантажити
  Мангур Магдалина Юріївна головний спеціаліст Завантажити
6 Відділ з питань внутрішньої політики
  Лендьєл Іван Іванович начальник відділу Завантажити
  Тетерюк В'ячеслав Сергійович головний спеціаліст Завантажити
7 Центр надання адміністративних послуг
  Свирида Василь Васильович начальник центру, адміністратор Завантажити
  Улинець Тетяна Валеріївна заступник начальника центру, адміністратор Завантажити
  Шкріба Лілія Богданівна адміністратор, головний спеціаліст, юрисконсульт Завантажити
  Трощак Надія Іванівна адміністратор, головний спеціаліст Завантажити
  Шкріба Сергій Володимирович адміністратор, державний реєстратор Завантажити
  Мангур Роберт Васильович адміністратор, державний реєстратор Завантажити
  Більце Вікторія Володимирівна Головний спеціаліст Завантажити
8 Відділ охорони здоров'я
  Мандзич Любов Іванівна начальник відділу Завантажити
  Гудачок Ольга Георгіївна заступник начальника відділу Завантажити
  Басараб Віталій Вікторович головний спеціаліст, юрисконсульт Завантажити
  Леманинець Юліанна Василівна головний спеціаліст Завантажити 
  Мисар Крістіна Василівна головний спеціаліст Завантажити 
9 Відділ у справах молоді та спорту
  Уліганець Володимир Вадимович начальник відділу Завантажити
  Голіш Катерина Юліївна головний спеціаліст Завантажити
  Попфалуші Наталія Василівна головний спеціаліст Завантажити
10 Відділ культури
  Калій Ірина Ярославівна головний спеціаліст Завантажити
11 Архівний відділ
  Лабош Оксана Семенівна начальник відділу Завантажити
  Свида Людмила Михайлівна головний спеціаліст Завантажити
12 Служба у справах дітей
  Степанова Ольга Рудольфівна начальник відділу Завантажити
  Тіба Терезія Василівна заступник начальника служби Завантажити
  Орос Любов Павлівна головний спеціаліст Завантажити
  Пойдин Наталія Петрівна завідувач сектору з питань опіки та піклування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Завантажити
13 Відділ ведення Державного реєстру виборців
  Плеша Володимир Васильович начальник відділу Завантажити
  Варваринець Наталія Володимирівна головний спеціаліст Завантажити
  Кушнір Тетяна Іванівна головний спеціаліст Завантажити
14 Відділ архітектури та містобудування
  Івановчик Іван Іванович начальник відділу, головний архітектор міста Завантажити
  Майданевич Яна Борисівна головний спеціаліст Завантажити
  Сверида Світлана Іванівна головний спеціаліст Завантажити
Прочитано 1303 разів

ГАЛЕРЕЯ