Ви тутВідкрите місто/ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ/Відділ контролю та організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради

 

1. Про підсумки роботи комунального господарства в зимовий період 2016-2017 рр. та завдання по підготовці до осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр. (Рішення №96)

2. Про зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів. (Рішення №97)

3. Про зарахування дітей до 1-их класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. (Рішення №98)

4. Про визначення місця проживання дітей. (Рішення №99)

5. Про надання дозволу для здійснення правочинів стосовно нерухомого майна, право власності на яке, або право користування яким мають діти. (Рішення №100)

6. Про зняття з дітей статусу. (Рішення №101)

7. Про надання матеріальної допомоги. (Рішення №102)

8. Про затвердження складу комісії з питань надання пільг по оплаті житлово-комунальних послуг, послуг зв'язку, пільг на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива за фактичним місцем проживання при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради. (Рішення №103)

9. Про внесення доповнень в рішення виконкому від 22.11.2016 року №302 «Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2017 рік» (Рішення №104)

10 Про затвердження складу конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) незалежно від форми власності, що буде залучене для організації забезпечення підготовки матеріалів для проведення засідань міського конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автобусами на міських маршрутах загального користування. (Рішення №105)

11 Про оголошення конкурсу із залучення підприємства (організації) незалежно від форми власності для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автобусами на міських маршрутах загального користування (робочого органу). (Рішення №106)

12 Про оприлюднення проекту рішення виконавчого Мукачівської міської ради «Про встановлення вартості тарифів на послуги реєстрації, транспортування, утримання та вилову домашніх та бездоглядних тварин в м. Мукачево та районах закарпатської області». (Рішення №107)

13 Про затвердження звіту про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 22 листопада 2016 року №325 «Про затвердження порядку проведення анкетування» (Рішення №108)

14 Про приватизацію квартир (будинків) та видачу свідоцтв про право власності. (Рішення №109)

15 Про укладання договорів про пайову участь замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Мукачева. (Рішення №110)

16 Про затвердження «Положення про Управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради» (Рішення №111)

17 Про погодження розміщення відкритих майданчиків (терас). (Рішення №112)

18 Про розпорядження, прийняті міським головою між засіданнями виконкому. (Рішення №113)

19 Про демонтаж морально застарілих господарських приміщень за адресою пл.Духновича Олександра, 2 (Рішення №114)

 

01. Про виконання міського бюджету м.Мукачево за І квартал 2017 року.

02. Про зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів.

03. Про зарахування дітей до 1-их класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

04. Про визначення місця проживання дітей.

05. Про надання дозволу для здійснення правочинів стосовно нерухомого майна, право власності на яке, або право користування яким мають діти.

06. Про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку міста за І квартал 2017 року.

07. Про внесення доповнень в рішення виконкому від 22.11.2016 року № 302 «Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2017 рік»

08. Про затвердження звіту про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 23 червня 2015 року №172 «Про встановлення вартості тарифів на ритуальні послуги та предмети ритуальної належності»

09. Про передачу автомобіля.

10. Про взяття на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов та надання дозволів на укладення договорів житлового найму.

11. Про приватизацію.

12. Про приватизацію квартир (будинків) та видачу свідоцтв про право власності.

13. Про укладання договорів про пайову участь замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Мукачева.

14. Про погодження розміщення відкритих майданчиків (терас).

15. Про поштові адреси.

16. Про орієнтовний план роботи виконкому на ІІ півріччя 2017 року.

17. Про розпорядження, прийняті міським головою між засіданнями виконкому.

18. Про затвердження «Положення про Управління комунальної власності та архітектуривиконавчого комітету Мукачівської міської ради»

19. Про погодження розміщення відкритих майданчиків (терас).

20. Про розпорядження, прийняті міським головою між засіданнями виконкому.

Сторінка 1 із 2

ГАЛЕРЕЯ