Ви тутПрозоре місто/ВІДКРИТИЙ БЮДЖЕТ/Звіт про виконання бюджету/Бюджет 2018/Звіт про виконання місцевих (регіональних) програм/Звіт про виконання паспортів бюджетних програм за 2018 рік фінансового управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Офіційні WEB - ресурси

Четвер, 30 травня 2019 12:18

Звіт про виконання паспортів бюджетних програм за 2018 рік фінансового управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

“Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (http://mukachevo-rada.gov.ua/index.php/ekonomika/2016-03-03-19-56-03/pasporti-byudzhetnikh-program).”

Прочитано 154 разів Останнє редагування Четвер, 30 травня 2019 12:18

ГАЛЕРЕЯ