Ви тутВідкрите місто/Громадськості міста/Економічний калькулятор енергоефективності нового котла
Понеділок, 07 вересня 2015 23:17

Економічний калькулятор енергоефективності нового котла

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В рамках реалізації державної програми підтримки населення (власників індивідуальних будинків, ОСББ та ЖБК) до впровадження енергоефективних заходів, зазначених постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 №231 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2010 №243 і від 17.10.2011 №1056" департамент житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації надсилає енергоефективний калькулятор (економічний калькулятор встановлення нового котла), розроблений Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України, для розміщення на офіційному сайті району/міста та забезпечення доступу потенційних та дійсних учасників державної програми підтримки населення до впровадження енергоефективних заходів до можливостей здійснити відповідні розрахунки.

Інформація щодо роз'яснення державної програми з енергоефективності (лист 13.07.2015 року №3760/06-06). Для переходу нажміть на значок інформації праворуч.

Програма державної підтримки населення до переходу на альтернативне опалення. Інформація на сайті Закарпатської обладміністрації. Для переходу нажміть на значок інформації праворуч.

У разі заміни старого котла або встановлення нового за допомогою енергоефективного калькулятора можна зробити орієнтовний розрахунок витрат та термін окупності реалізації такого проекту.

Прочитано 779 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних