Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Повідомлення про оприлюднення/Повідомлення про оприлюдненння проекту регуляторного акта Мукачівської міської ради «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м.Мукачева»
Вівторок, 22 травня 2018 16:18

Повідомлення про оприлюдненння проекту регуляторного акта Мукачівської міської ради «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м.Мукачева»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Звертаємо увагу на те, що інформація про оприлюднення даного проекту регуляторного акта буде розміщено в міськрайонній газеті «Мукачево», а проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу, буде розміщено в мережі Інтернет на сторінці www.mukachevo-rada.gov.ua в розділі - Відкрите місто - регуляторна діяльність - проекти регуляторних актів та АРВ.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу розробника відділу економіки виконавчого комітету Мукачівської міської ради протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою

Адреса розробника: пл. Духновича, 2 відділ економіки, каб. № 56 тел. 5-48-49, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..ua.

                                                                                                                      Відділ економіки

           

Прочитано 110 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних