Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Повідомлення про оприлюднення/Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Мукачівської міської ради “Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території міста Мукачева на 2018 рік”
П'ятниця, 28 квітня 2017 17:16

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Мукачівської міської ради “Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території міста Мукачева на 2018 рік”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Звертаємо увагу на те, що проект регуляторного акта з усіма додатками, відповідним аналізом регуляторного впливу, звітом про базове відстеження буде розміщено на офіційному сайті Мукачівської міської ради www.mukachevo-rada.gov.ua(Розділ “Регуляторна діяльність. Проекти регуляторних актів та АРВ”).

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу розробника відділу економіки виконавчого комітету Мукачівської міської ради протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою

Адреса розробника: пл. Духновича, 2 відділ економіки, каб. № 56 тел.2-23-09; 5-48-49, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Прочитано 387 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box