Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Повідомлення про оприлюднення/Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 16.04.2015р. № 86 «Про тарифи на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами»»
Середа, 30 серпня 2017 18:00

Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 16.04.2015р. № 86 «Про тарифи на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами»»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 16.04.2015р. № 86 «Про тарифи на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами»»

Звертаємо увагу на те, що проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет на сторінці http://mukachevo-rada.gov.ua в розділі – Відкрите місто – регуляторна діяльність – проекти регуляторних актів та АРВ.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою.

Адреса розробника: пл. Духновича Олександра, 2 управління міського господарства, каб. № 80,81 тел. 2-30-48, 2-14-66, email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прочитано 120 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box